۵ راز زیبایی صورت خانمها و بازیگران خارجی

حتما زنان و دختران زیبایی که در کشورهای دیگر زندگی می کنند و چهره و صورت زیبای آنها دیگران را مات و مبهوت می کنند را دیده اید. بارها دلتان خواسته است که راز زیبایی صورت خانمهای هنرپیشه خارجی را بدانید.

رفع سیاهی و تیرگی دور چشم

یکی از بهترین روش های رفع تیرگی دور چشم گذاشتن چند ورقه نازک سیب زمینی برروی چشم است. کافیست ده دقیقه چند ورقه نازک سیب زمینی را روی چشمانتان قرار دهید تا از سیاهی دور چشم خلاص شوید. خانم های اسپانیایی برای رفع تیرگی دور چشم از ورقه های سیب زمینی استفاده میکنند.

نرم و لطیف شدن پوست صورت

برای نرم و لطیف شدن پوست می توانید مقداری شیر را داخل یک ظرف ریخته و با پنبه بر روی صورتتان بمالید و ۱۵ تا ۲۰ دقیقه اجازه دهید تا شیر بر روی صورتتان خشک شود و بعد از آن صورتتان را بشویید. پیشنهاد می شود از کمی کرم مرطوب کننده نیز استفاده کنید. زنان کره ای برای زیبایی و نرم و لطیف ماندن صورتشان، از شیر استفاده میکنند.

از بین بردن سلولیت یا تجمع چربی

یکی از بهترین راه های از بین بردن سلولیت یا تجمع چربی مالیدن مقداری ماسه بر روی پوست بدن است. راز زیبایی زنان برزیلی که از خوش اندامترین زنان جهان هستند استفاده از ماسه برای رفع چربی های پوست می باشد.

براق و درخشان کردن موی سر

کافیست هر هفته مقداری روغن نارگیل را گرم کرده و مو و پوست سرتان را با آن ماساژ دهید و اجازه دهید یک شب بر روی موهایتان بماند. راز زیبایی موهای درخشان و براق زنان هندی استفاده از روغن نارگیل است.

سم زدایی و افزایش سوخت و ساز بدن

هنگام بیدار شدن از خواب، یک استکان چای داغ همراه با آبلیمو بنوشید، زنان زیمبابوه ای برای زیبایی خود صبح ها چای آبلیمو مینوشند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
مجید عابد
مجید عابد
مقاله‌ها: 136

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *