نوع پوست شما سرد است یا گرم؟

پوست بزرگترین ارگان در بدن انسان است. اگر نوع پوست خودتان را نمی دانید استفاده از رنگ آرایش و حتی رنگ لباس اشتباه خواهد بود .

استفاده از آرایش صحیح و رنگ لباس باید متناسب با پوست باشد. اگر پوست خود را نمی شناسید با پیروی از مراحل زیر، قادر خواهید بود به راحتی پوست خود را تعیین کنیدچگونه سردی یا گرمی پوست را تشخیص دهیم
موی خود را به عقب نگه دارید تا دور صورت مشخص شود ، سپس صورت خود را با آب گرم و پاک کننده بشورید بطوریکه آرایش نداشته باشید.
– در مقابل یک آینه ایستاده و و یک قطعه سفید از پارچه را روی صورت بکشید . اگر صورت خود را به نظر می رسد رنگ مایل به آبی داشته باشد ، پس پوست سرد دارید. اگر کمی مایل به زرد باشد، و پس پوستتان تن گرم دارد .
– دست خود را در داخل بازو باز کرده در رگ در قسمت زیرین مچ دست خود را نگاه کنید.اگر رگ آبی یا بنفش هستند، پس پوستتان یک تن سرد دارد رنگ آبی مایل به سبز، باشد تن گرم دارید.
– امتحان با قطعه ای از طلا و جواهر و نقره .
اگر طلا بهتر به نظر می رسد ، پس پوست تن گرم دارد. اگر نقره ای بهتر به نظر برسد پس پوست شما تن سرد دارد .
– مقایسه قطعه ای پارچه صورتی و نارنجی در برابر صورت اگر صورتی بهتر به نظر می رسد تن سرد ، اما اگر پرتقالی بهتر به نظر می رسد تن گرم دارید .
– رنگ موی طبیعی خود را نگاه کنید، و سعی کنید آن به خاطر داشته باشید اگر رنگ موهای طبیعی شما رنگ – قرمز ندارد تن پوست سرد است . اگر رنگ مایل به قرمز دارد گرم است .
– چک کردن رنگ چشم طبیعی خود ، اگر چشم شما آبی، سبز یا خاکستری است احتمالا یک تن سرد دارید . اگر قهوه ای، سیاه و سفید و یا رنگ فندقی باشد تن گرم دارید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
مجید عابد
مجید عابد
مقاله‌ها: 136

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *